ماژول


پیگیری سفارشات شما

نماد اعتماد الکترونیکی

ماژول ام پی تری پلیر 12 ولت MP3-PLAYER-12V

( MOTF-10 )

MP3 PLAYER 12V

برد USB PLAYER

38,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

برد های USB پلیر یکی از پر مصرف ترین و در عین حال ساده ترین برد ها از نظر راه اندازی است. روی این برد ها دو سری کانکتور وجود دارد. یکی از این کانکتور ها 2 پین است. کانکتور 2 پین مربوط به قسمت تغدیه این برد هاست که روی یکی از این دو پایه ها GND نوشته شده است. GND همان منفی بوده و سیم منفی تغذیه را باید به این پایه و سیم مثبت را به پایه دیگر متصل نمود. کانکتور دیگری که در کنار کانکتور تغذیه وجود دارد گاها 3 یا 4 پین است که 3 پین آن شامل خروجی چپ و راست و مشترک است. و در مدل چهار پین آن یکی از پین ها مربوط به آنتن رادیو برد است. در زیر خروجی های صدا LEFT و RIGHT نوشته شده است که این پایه ها را باید به ورودی یک برد آمپلی فایر متصل نمود.

تغذیه برد ام پی تری پلیر12 ولت می  باشد . خروجی این برد نیاز به یک مدار آمپلی فایر دارد.

در نصب این برد توجه داشته باشید که اگر ولتاژ بیش از حد تعیین شده به برد متصل کنید و یا بر عکس به آن متصل نمایید برد فورا می سوزد.

سلام برد mp3 که درسایت هست اکولایزر دار هست یاخیر

سلام من مدل بلوتوث دارشو حدود 5 ساله به یه پخش خوب سونی از این وی سی دی هایی که دیگه کاربرد نداشت متصل کردم و واقعا صدای عالی و حتی یک بار هم توی این مدت هنگ نکرده...از کشور دوست و همسایه چین بعیده وسیله ای رو که تولید میکنه بیشتر از 1ماه جواب بده.

من همینو از اهواز گرفتم 90 تومن نمیدونم چرا اینقدر گرون داد؟؟؟

تازه از تمام اهواز ارزون تر بود

بله متاسفانه گرون شده

یادش بخیر بلوتوث دارش گرفتم 12 تومن

اگر ارزون تر بودمی خریدم

ماژول ام پی تری پلیر 12 ولت MP3-PLAYER-12V