شمعفروش شمع تزیینی و فانتزی

هزاران سال است که شمع در سراسر دنیا استفاده می شود . در گذشته قبل از ظهور برق تنها استفاده از شمع برای ایجاد روشنائی و گرما بوده است. و این مسئله به قدری مهم بوده که از شمع سازی به عنوان یک تجارت مهم و حیاتی برای سلطنت ها و روستاها یاد می شود و می توان گفت یکی از حرفه های پر سود در زمان خود بوده است.

امروزه شمع ها جایگا...فروش شمع تزیینی و فانتزی

هزاران سال است که شمع در سراسر دنیا استفاده می شود . در گذشته قبل از ظهور برق تنها استفاده از شمع برای ایجاد روشنائی و گرما بوده است. و این مسئله به قدری مهم بوده که از شمع سازی به عنوان یک تجارت مهم و حیاتی برای سلطنت ها و روستاها یاد می شود و می توان گفت یکی از حرفه های پر سود در زمان خود بوده است.

امروزه شمع ها جایگاه متفاوت و ویژه ا ی نسبت به گذشته پیدا کرده اند . اگر در گذشته از شمع برای ایجاد روشنائی و گرما و سحر و جادو استفاده می کردند امروزه از شمع برای اهداف متا فیزیکی و مدیتیشن استفاده می شود. و می توان به جای سحر و جادو عنوان معجزه را به آن لقب داد. در شمع ها رازهائی نهفته است و آنها خاصیت های ویژه ای دارند که این خاصیت ها براساس رنگ آنها متفاوت هستند.

امروزه استفاده از شمع ها نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است ولی از اهمیت آن کاسته نشده است حتی می توان به جرات گفت که صنعت شمع سازی از اهمیت بیشتری برخوردار شده است. اما در شکل ظاهری شمع ها نسبت به گذشته تغییر و تحولات بزرگی رخ داده است .این روزها شمع ها جنبه فانتزی و تزئینی پیدا کرده اند و برای تزئین دکوراسیون و ایجاد محیطی رمانتیک و در مناسبت های خاص مثل یلدا، نوروز، تولد و هم چنین مراسم مذهبی استفاده می شود.

اکنون شمع آرائی به قدری مهم شده است که در آموزشگاه ها رشته هایی با عنوان آموزش شمع فانتزی و آموزش شمع ژله ای به هنرجویان ارائه می شود و هر روز شاهد مدل های شمع های جدید و متنوعی هستیم.

در همین راستا بازار برق مجموعه ی بزرگی از شمع های زیبا و فانتزی را گردآوری کرده است و متناسب با هر مناسبت آنها را دسته بندی کرده است تا خرید شمع های فانتزی برای مشتریان سریع و آسان گردد.

دسته بندی ها عبارتست از:

شمع های استوانه ای و مکعبی

انواع شمع استوانه ای و مکعبی

این دسته شامل شمع های قطور استوانه ای و مکعبی است با طرح های برجسته و چاپی که در سایزهای مختلف در دسترس هستند و مناسب برای تزئین دکوراسیون و جلوه بخشیدن به محیط هستند.

شمع فانتزی

انواع شمع های فانتزی

مدل های شمع فانتزی مناسب برای هدیه دادن در طیف گسترده ای از رنگ ها  و طرح های مختلف جهت پوشش تمام نیاز های شما فراهم شده است.

شمع های شناور روی آب

انواع شمع های روی آب

این دسته از شمع ها که شامل گل های بهاری، گل نیلوفر، گل داوودی و ... می باشند به شکل شناور روی آب هستند. و الهام گرفته از سنت پیشینیان است که معتقد بودند شناور بودن آنها روی آب نماد خوشبختی است.

شمع های تزئینی

انواع شمع های تزیینی

این دسته از شمع ها برای مشتریان با سلیقه های خاص طراحی شده اند که شامل شمع مدل فرشته، مدل ریتون هخامنشی، مدل کاج مخملی، مدل برج ایفل و ... می باشد.

شمع های توپی

انواع شمع های توپی

این دسته از شمع ها کروی شکل هستند که در سایزها و طرح های متنوعی در دسترس هستند. شمع های این دسته به شکل های متنوعی تزئین شده اند. از تزئین ساده گرفته تا تزئین شمع با مروارید.

شمع کریسمس

انواع شمع کریسمس

این دسته شامل شمع بابانوئل، درخت کاج، گوزن، زنگوله ، آدم برفی و ... می باشد که طبق آداب و رسوم مسیحیان هر کدام نماد و سمبل آئینی است.

شمع ولنتاین

انواع شمع ولنتاین

تمامی شمع های این دسته شمع های عاشقانه است که مناسب هدیه ولنتاین و رمانتیک کردن محیط است.

شمع ماه تولد

انواع شمع ماه تولد

این دسته شامل 12 شمع برای 12 سمبل ماههای سال است. این شمع ها دارای پایه های چوبی است که نماد و سمبل هر ماه روی این پایه ها حکاکی شده است و می تواند بهترین هدیه تولد باشد.

شمع گل

انواع شمع گل

این دسته شامل گلدان فانتزی سنبل، گلدان فانتزی رز، سبد گل، گلدان کاکتوس و ... می باشد.

شمع سال

انواع شمع سال

همان طور که می دانید چرخه ی سال ها مانند بروج دوازده گانه مجموعه ای از 12 نماد سالانه است. هر نماد منتسب به یک حیوان است که هر ساله حیوان منسوب به آن سال به شکل شمع در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا زینت بخش سفره هفت سین ایرانیان باشد.

شمع عروسکی

شمع عروسکی

شمع تولد

شمع تولد

بیشتر

شمع 

( هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد. )

شمع

نماد اعتماد الکترونیکی