روش های ارسال

شیوه ی ارسال به سه روش زیر می باشد:

پست سفارشی

هزینه ارسال کالا با پست سفارشی ، طبق تعرفه اداره پست کل کشور و بر اساس وزن کالا محسوب می شود . در این روش مرسوله طی مدت حداکثر 5-2 روز کاری به دست مشتری میرسد. به صورت پیش فرض هزینه ی ارسال کالای سفارش داده شده با این حامل تنطیم شده است .

پست پیشتاز

ارسال کالا با پست پیشتاز،در کوتاه ترین زمان ممکن و از سریع ترین راه هوایی یا زمینی ارسال و در اسرع وقت (حداکثر طی مدت 48 ساعت ) توزیع می شوند و هزینه ارسال طبق تعرفه اداره پست کل کشور ، بر اساس وزن کالا محسوب می شود . این روش سریعترین روش می باشد و برای کالاهای بالاتر از 3 کیلوگرم مقرون به صرفه نمی شما می توانید یکی از دو روش بالا (پست سفارشی _ پست پسشتاز ) را به دلخواه خود در مراحل آخر سفارش انتخاب نمایید.

ارسال رایگان

در این روش مرسوله طی مدت 5 روز کاری به دست مشتری می رسد .این روش برای مجموع خرید های بالای 150 هزار تومان در نظر گرفته شده و به صورت اتوماتیک برای شما فعال خواهد شد.

در صورتی که مجموع کالای خریداری شده بیشتر از 150 هزار تومان باشد و شما تمایلی به انتخاب این روش نداشته باشید می توانید از سایر روش های ارسال استفاده نمایید.

باربری

در این روش مرسوله طی مدت 5 روز کاری به نزدیکترین باربری به ادرس ثبت شده در فرم خرید کالا ارسال میشود .این روش برای کالاهایی که امکان ارسال آنها از طریق پست مقدور نمی باشد به صورت اتوماتیک فعال خواهد شد. هزینه ی ارسال از طریق این روش رایگان می باشد.

لازم به ذکر است امکان ارسال کالاهایی با مجموع وزن 30 کیلوگرم  به بالا و یا کالاهایی با ابعاد بزرگ از طریق پست مقدور نمی باشد و این کالاها تنها از طریق باربری ارسال می شوند.