نور و روشنایی

شمعی

ا

ال ای دی

سقفی

اس ام دی

خطی

انواع تجهیزات نور و روشنایی یکی از مهمترین لوازم مورد نیاز برای مکان های مختلف است که دارای تنوع بسیار زیادی در شکل و اندازه و تکنولوژی ساخت هستند. سایت بازار برق در این بخش انواع لامپ ها با تکنولوژی ساخت کم مصرف CFL در شکل های پیچ ، لوتوس ، لوستری ، تیوپی ... و فوق کم مصرف LED در قالب لامپ های حبابی ، لو...

شمعی

ا

ال ای دی

سقفی

اس ام دی

خطی

انواع تجهیزات نور و روشنایی یکی از مهمترین لوازم مورد نیاز برای مکان های مختلف است که دارای تنوع بسیار زیادی در شکل و اندازه و تکنولوژی ساخت هستند. سایت بازار برق در این بخش انواع لامپ ها با تکنولوژی ساخت کم مصرف CFL در شکل های پیچ ، لوتوس ، لوستری ، تیوپی ... و فوق کم مصرف LED در قالب لامپ های حبابی ، لوستری (شمعی و اشکی) ، انواع پنل های سقفی و پروژکتورهای SMD و  COB و چراغ های هالوژن و اضطراری با قیمت مناسب در طیف وسیعی از توان ها جهت خرید فراهم آورده است . همچنین انواع چراغ های تزیینی نظیر چراغ خواب ، چراغ های سقفی و رومیزی ، پارکی در طرح های مختلف جهت پاسخ گویی به تمام نیاز های شما ارائه شده است.

سایر تجهیزات نور و روشنایی مانند قاب مهتابی در ابعاد و مدل های مختلف دکوراتیو و بالاست و ترانس ، سرپیچ و پایه لامپ نیز موجود است که به سادگی می توانید در این بخش بیابید و به سبد خرید خود اضافه کنید و در هر کجای کشور هستید تحویل بگیرید.

بیشتر

نور و روشنایی 

( 120 محصول وجود دارد )
در صفحه

نور و روشنایی

نماد اعتماد الکترونیکی